Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX7491CEE+T
Fabricante:
Paquete:
16-QSOP
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 40KHZ SWITCHED 16QSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Filter Order | 2nd |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Cutoff or Center | 40kHz |
| Base Product Number | MAX7491 |