Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX77301EWA+T
Fabricante:
Paquete:
25-WLP (2.31x2.31)
Lote:
-
Descripción:
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 25WLP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.5815
$3.5815
10
$3.21955
$32.1955
25
$3.04418
$76.1045
100
$2.63815
$263.815
250
$2.50287
$625.7175
500
$2.2458
$1122.9
1000
$2.00925
$2009.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 900mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 25-WLP (2.31x2.31) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Package / Case | 25-WFBGA, WLBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 6.6V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | - |
| Interface | I²C, USB |
| Base Product Number | MAX77301 |