Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX77816AEWP+T
Fabricante:
Paquete:
20-WLP (1.83x2.13)
Lote:
-
Descripción:
IC REG BCK BST ADJ 5A 20WLP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.0305
$3.0305
10
$2.71795
$27.1795
25
$2.56918
$64.2295
100
$2.226515
$222.6515
250
$2.112344
$528.086
500
$1.895402
$947.701
1000
$1.69575
$1695.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 5A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 5.14V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-WLP (1.83x2.13) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Package / Case | 20-WFBGA, WLBGA |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX77816 |