Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX795SCSA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.0485
$11.0485
10
$10.1574
$101.574
25
$9.73636
$243.409
100
$8.57869
$857.869
250
$8.15765
$2039.4125
500
$7.8945
$3947.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.925V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX795 |