Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX808NESA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR MPU 8-SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.5355
$10.5355
10
$9.51805
$95.1805
25
$9.07516
$226.879
100
$7.88006
$788.006
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 4.575V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX808 |