Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX818MCSA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.246
$8.246
10
$7.44705
$74.4705
25
$7.10068
$177.517
100
$6.165595
$616.5595
250
$5.888442
$1472.1105
500
$5.368887
$2684.4435
1000
$5.14425
$5144.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.4V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX818 |