Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX823SEUK+T
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-5
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.2155
$5.2155
10
$4.6816
$46.816
25
$4.42624
$110.656
100
$3.836005
$383.6005
250
$3.639298
$909.8245
500
$3.26553
$1632.765
1000
$2.921564
$2921.564
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.93V |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX823 |