Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX828EUK+T
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-5
Lote:
-
Descripción:
IC REG CHARG PUMP INV 25MA SOT23
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.719
$5.719
10
$5.13285
$51.3285
25
$4.85222
$121.3055
100
$4.205175
$420.5175
250
$3.989544
$997.386
500
$3.57979
$1789.895
1000
$3.23475
$3234.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 25mA |
| Output Configuration | Negative |
| Topology | Charge Pump |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.5V |
| Series | - |
| Function | Ratiometric |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Frequency - Switching | 12kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX828 |