Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX840ESA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC REG CHARGE PUMP 1OUT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.2225
$6.2225
10
$5.58505
$55.8505
25
$5.27972
$131.993
100
$4.575675
$457.5675
250
$4.341044
$1085.261
500
$3.89519
$1947.595
1000
$3.51975
$3519.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Charge Pump, Cellular Telephone Transmitter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Output | -2V, -0.5V ~ -9.4V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 10V |
| Base Product Number | MAX840 |