Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX864EEE+
Fabricante:
Paquete:
16-QSOP
Lote:
-
Descripción:
IC REG CHARGE PUMP INV 16QSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.6075
$4.6075
10
$4.13725
$41.3725
25
$3.91172
$97.793
100
$3.390075
$339.0075
250
$3.216244
$804.061
500
$2.88591
$1442.955
1000
$2.60775
$2607.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 35mA |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Charge Pump |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 1.75V |
| Series | - |
| Function | Ratiometric |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 185kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin, 2Vin |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX864 |