Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX868EUB+T
Fabricante:
Paquete:
10-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC REG CHARGE PUMP INV 10UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.9045
$3.9045
10
$3.50455
$35.0455
25
$3.31322
$82.8305
100
$2.871375
$287.1375
250
$2.724144
$681.036
500
$2.44435
$1222.175
1000
$2.20875
$2208.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 30mA |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Charge Pump |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Series | - |
| Function | Ratiometric |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | 270kHz ~ 630kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin, 2Vin |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX868 |