Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX8725ETI+
Fabricante:
Paquete:
28-TQFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC BATT CHG MULTI-CHEM 28TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.768
$12.768
10
$11.7344
$117.344
25
$11.248
$281.2
100
$9.9104
$991.04
250
$9.424
$2356
500
$9.12
$4560
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 17.65V (Max) |
| Charge Current - Max | 4A |
| Number of Cells | - |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TQFN (5x5) |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 28V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | MAX8725 |