Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX8734AEEI+T
Fabricante:
Paquete:
28-QSOP
Lote:
-
Descripción:
IC PWR SUPPLY CONTROLLER 28QSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Power Supply Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 25 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 24V |
| Base Product Number | MAX8734 |