Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX8744ETJ+T
Fabricante:
Paquete:
32-TQFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC REG CTRLR NOTEBK 4OUT 32TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.4215
$10.4215
10
$9.4164
$94.164
25
$8.97788
$224.447
100
$7.79551
$779.551
250
$7.44515
$1861.2875
500
$6.788225
$3394.1125
1000
$5.912325
$5912.325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, Notebook Power System |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V, 1V ~ 26V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 6V ~ 26V |
| Base Product Number | MAX8744 |