Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX901BCSE+
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.8175
$15.8175
10
$14.5369
$145.369
25
$13.93422
$348.3555
100
$12.277325
$1227.7325
250
$11.674702
$2918.6755
500
$11.18625
$5593.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 82.5dB CMRR, 80dB PSRR |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 10µA @ ±5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 15mA,12mA,6mA |
| Base Product Number | MAX901 |