Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9109ESA+T
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.1185
$2.1185
10
$1.90665
$19.0665
25
$1.79892
$44.973
100
$1.532825
$153.2825
250
$1.43925
$359.8125
500
$1.259339
$629.6695
1000
$1.06875
$1068.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | 25ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 86.02dB CMRR, 86.02dB PSRR |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 1.6mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.125µA @ 5V |
| Hysteresis | 2mV |
| Current - Quiescent (Max) | 700µA |
| Base Product Number | MAX9109 |