Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9144EUD+T
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.339
$5.339
10
$4.7937
$47.937
25
$4.5315
$113.2875
100
$3.9273
$392.73
250
$3.7259
$931.475
500
$3.34324
$1671.62
1000
$3.021
$3021
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | 40ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 81.94dB CMRR, 81.94dB PSRR |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.32µA @ 5V |
| Hysteresis | 1.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 300µA |
| Base Product Number | MAX9144 |