Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9201EUE+T
Fabricante:
Paquete:
16-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 16TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.65
$6.65
10
$6.00495
$60.0495
25
$5.72584
$143.146
100
$4.97154
$497.154
250
$4.7481
$1187.025
500
$4.32915
$2164.575
1000
$4.1895
$4189.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 86.02dB CMRR, 86.02dB PSRR |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75V ~ 10.5V, ±2.375V ~ 5.75V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 5µA @ ±5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 7mA, 5mA, 3mA |
| Base Product Number | MAX9201 |