Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9203EKA+T
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-8
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 W/LATCH SOT23-8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.028
$4.028
10
$3.6176
$36.176
25
$3.42
$85.5
100
$2.964
$296.4
250
$2.812
$703
500
$2.5232
$1261.6
1000
$2.28
$2280
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 86.02dB CMRR, 86.02dB PSRR |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-8 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±5V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | SOT-23-8 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75V ~ 10.5V, ±2.375V ~ 5.75V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 5µA @ ±5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 2mA, 1.6mA, 800µA |
| Base Product Number | MAX9203 |