Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9205EAI+T
Fabricante:
Paquete:
28-SSOP
Lote:
-
Descripción:
IC SERIALIZER LVDS 28-SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.381
$11.381
10
$10.4633
$104.633
25
$10.02934
$250.7335
100
$8.83652
$883.652
250
$8.402826
$2100.7065
500
$8.05125
$4025.625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | LVCMOS, LVTTL |
| Output Type | LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Serializer |
| Data Rate | 400Mbps |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 10 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX9205 |