Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX922CSA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.9185
$5.9185
10
$5.31335
$53.1335
25
$5.02322
$125.5805
100
$4.353375
$435.3375
250
$4.130144
$1032.536
500
$3.70595
$1852.975
1000
$3.34875
$3348.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | 12µs |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 11V, ±1.25V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | - |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 5µA |
| Base Product Number | MAX922 |