Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9516ALB+T
Fabricante:
Paquete:
10-µDFN (2x2)
Lote:
-
Descripción:
IC AMP REC FILTR 10UDFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Applications | Reconstruction Filter |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.1 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-µDFN (2x2) |
| Series | DirectDrive® |
| Package / Case | 10-WFDFN |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.7V ~ 2.63V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 81 mA |
| Base Product Number | MAX9516 |