Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9602EUG+
Fabricante:
Paquete:
24-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 24TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.542
$15.542
10
$14.28325
$142.8325
25
$13.69102
$342.2755
100
$12.062815
$1206.2815
250
$11.470756
$2867.689
500
$11.10075
$5550.375
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | 0.5ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 65dB PSRR |
| Output Type | Complementary, Differential, PECL |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ -5.2V, 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | - |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 6µA @ -5.2V,5V |
| Hysteresis | 30mV |
| Current - Quiescent (Max) | 39mA |
| Base Product Number | MAX9602 |