Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9692EUB+
Fabricante:
Paquete:
10-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 10UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.0485
$11.0485
10
$9.9845
$99.845
25
$9.52014
$238.0035
100
$8.26633
$826.633
250
$7.894766
$1973.6915
500
$7.198169
$3599.0845
1000
$6.897
$6897
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | 1.8ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 60dB PSRR |
| Output Type | Complementary, ECL |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6.5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | - |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 20µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 26mA |
| Base Product Number | MAX9692 |