Hammond Manufacturing
Producto No:
MB105040VL
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS GRAY 3.937"L X 1.969"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$23.2465
$23.2465
5
$21.8766
$109.383
10
$20.50955
$205.0955
25
$19.14212
$478.553
50
$18.80012
$940.006
100
$18.458405
$1845.8405
250
$18.184938
$4546.2345
500
$17.774728
$8887.364
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 7.75in² (50.0cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Size / Dimension | 3.937" L x 1.969" W (100.00mm x 50.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP54 |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Thickness | - |
| Series | MB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Vented |
| Height | 1.575" (40.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | MB105040 |