Hammond Manufacturing
Producto No:
MB181170
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS GRAY 7.402"L X 4.331"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$36.423
$36.423
5
$34.2817
$171.4085
10
$32.1385
$321.385
25
$29.99606
$749.9015
50
$29.46026
$1473.013
100
$28.92465
$2892.465
250
$28.496086
$7124.0215
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 32.1in² (207cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Size / Dimension | 7.402" L x 4.331" W (188.00mm x 110.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP54 |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Thickness | - |
| Series | MB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.756" (70.00mm) |
| Package | Bag |