MBA02040C7150FC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MBA02040C7150FC100
Descripción:
RES 715 OHM 0.4W 1% AXIAL
En stock : 975
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 715 Ohms
Series MBA/SMA 0204 - Professional
Power (Watts) 0.4W