MBB0207VE1002BC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MBB0207VE1002BC100
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 10K OHM 0.1% 0.4W AXIAL
En stock : 2959
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series MBB/SMA 0207 - Precision
Power (Watts) 0.4W