NXP USA Inc.
Producto No:
MBC13916NT1
Fabricante:
Paquete:
SOT-343R
Lote:
-
Descripción:
IC AMP GPS 100MHZ-2.5GHZ SOT343R
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 20mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-343R |
| Series | - |
| Package / Case | SC-82A, SOT-343 |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5V |
| Test Frequency | 1.9GHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 100MHz ~ 2.5GHz |
| Noise Figure | 1.9dB |
| P1dB | 2.5dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 16.5dB |
| Base Product Number | MBC13 |