MBE04140C1501FC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MBE04140C1501FC100
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.5K OHM 1% 1W AXIAL
En stock : 5078
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.165" Dia x 0.469" L (4.20mm x 11.90mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series MBE/SMA 0414 - Professional
Power (Watts) 1W