MBS1.50SV25
Techflex
Producto No:
MBS1.50SV25
Fabricante:
Techflex
Descripción:
GROUND BRAID TUBE 1.5"DIA X 25'
Guía del usuario
Thickness -
Series Metal Braid
Type Tubular
Length 25.0' (7.62m)
Mfr Techflex
Wire Gauge - Ends 30 AWG
Material Copper, Silver Plated
Package Spool
Product Status Active
Number of Carriers 48
Size, Supplied 1.500" (38.10mm, 1 1/2") - Outer Dia