HellermannTyton
Producto No:
MBT8H
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING SIL 450LBS 7.91"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 450 lbs (204.12 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.659' (201.00mm, 7.91") |
| Package | Bulk |
| Width | 0.311" (7.90mm) |
| Length - Approximate | 8" |
| Bundle Diameter | 1.97" (50.00mm) |
| Base Product Number | MBT8 |