onsemi
Producto No:
MC100EP32DT
Fabricante:
Paquete:
8-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC DIVIDER DIV X2 ECL CLK 8TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
65
$4.446
$288.99
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Count Rate | 4 GHz |
| Logic Type | Divide-by-2 |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Direction | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | 100EP |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | - |
| Package | Tube |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | 100EP32 |