onsemi
Producto No:
MC100EP51DT
Fabricante:
Paquete:
8-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC FLIP FLOP ECL RST/CLK 8TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
105
$2.736
$287.28
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Clock Frequency | 3 GHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Complementary |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | 100EP |
| Function | Reset |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | MC100EP51 |