onsemi
Producto No:
MC14046BDWG
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC PHASE LOCK LOOP 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.406
$1.406
10
$1.25305
$12.5305
25
$1.18902
$29.7255
100
$0.976695
$97.6695
250
$0.912988
$228.247
500
$0.806835
$403.4175
1000
$0.636975
$636.975
2500
$0.59451
$1486.275
5000
$0.564784
$2823.92
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | CMOS |
| Type | Phase Lock Loop (PLL) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Output | CMOS |
| Mfr | onsemi |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 1.9MHz |
| Base Product Number | MC14046 |