STMicroelectronics
Producto No:
MC1458DT
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.77615
$7.7615
25
$0.7296
$18.24
100
$0.595365
$59.5365
250
$0.553052
$138.263
500
$0.470668
$235.334
1000
$0.376542
$376.542
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.8V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.3mA |
| Current - Input Bias | 30 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Base Product Number | MC1458 |