MC18FA621J-TF
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
MC18FA621J-TF
Descripción:
CAP MICA 620PF 5% 100V 1812
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 620 pF