Hogar / Oscillators / MC2016Z30.7200C19XSH
minImg
MC2016Z30.7200C19XSH
KYOCERA AVX
Producto No:
MC2016Z30.7200C19XSH
Descripción:
2.0X1.6X0.8MM SIZE, C'MOS, 30.72
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 8mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100, AEC-Q200
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 30.72 MHz