MC22FF102F-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
MC22FF102F-F
Descripción:
CAP MICA 1000PF 1% 1KV 2220
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1 kV
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1000 pF