APEM Inc.
Producto No:
MC241A00
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH MULTI FUNCTION
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$66.291
$66.291
5
$61.4365
$307.1825
10
$56.58675
$565.8675
25
$52.5445
$1313.6125
50
$48.50282
$2425.141
100
$46.077565
$4607.7565
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 4 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Connector |
| Current Rating (Amps) | 15A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 52.00mm Dia |
| Approval Agency | - |
| Circuit | SPST |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | MC2 |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | APEM Inc. |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Package | Bag |