Amphenol Sine Systems Corp
Producto No:
MC3CG-S4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GRIP 21.5-26MM ZINC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$28.9655
$28.9655
10
$25.36785
$253.6785
25
$24.27136
$606.784
50
$23.48856
$1174.428
100
$22.70557
$2270.557
250
$21.4529
$5363.225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 130°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.669" (17.00mm) |
| Thread Length | 0.492" (12.50mm) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Zinc, Nickel Plated |
| Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.768" (19.50mm) |
| Includes | EMI Shielding Ring, Gasket, Nut, Seal |
| Series | MotionGrade™ M40 C |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Amphenol Sine Systems Corp |
| Package | Box |
| Base Product Number | MC3 |
| Conduit Hub Size | - |