onsemi
Producto No:
MCH6545-TL-E
Fabricante:
Paquete:
6-MCPH
Lote:
-
Descripción:
TRANS NPN/PNP 50V 0.5A 6MCPH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.39425
$3.9425
100
$0.273885
$27.3885
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 500MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 100mV @ 10mA, 100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | 6-MCPH |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN, PNP |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Leads |
| Power - Max | 550mW |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 10mA, 2V |
| Base Product Number | MCH6545 |