MCR18ERTJ474
Rohm Semiconductor
Producto No:
MCR18ERTJ474
Descripción:
RES SMD 470K OHM 5% 1/4W 1206
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 1206
Resistance 470 kOhms
Series MCR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W