Triad Magnetics
Producto No:
MET-46-T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TEL TRANS 600:600 3.0MADC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.9155
$10.9155
10
$8.35905
$83.5905
25
$7.08206
$177.0515
50
$6.96597
$348.2985
100
$6.6177
$661.77
250
$6.548008
$1637.002
500
$6.455136
$3227.568
1000
$6.385472
$6385.472
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Impedance - Primary (Ohms) | 600 |
| Insertion Loss | - |
| Frequency Range | 300Hz ~ 3.5kHz |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 0.465" (11.80mm) |
| Voltage - Isolation | 1000VRMS @ 1 Second |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.409" L x 0.310" W (10.40mm x 7.87mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 600 |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | 110Ohm |
| Series | MET |
| DC Resistance (DCR) - Primary | 85Ohm |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | ±2dB |
| Power Level | 50mW |