MF-MSMF075/24-2
Bourns Inc.
Producto No:
MF-MSMF075/24-2
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
En stock : 90871
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 750 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cURus, TUV
Lead Spacing -
Current - Max 40 A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 450 mOhms
Ratings AEC-Q200
Series Multifuse®, MF-MSMF
Type Polymeric
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.033" (0.85mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 110 mOhms
Mfr Bourns Inc.
Current - Trip (It) 1.5 A