MF-MSMF075/30-2
Bourns Inc.
Producto No:
MF-MSMF075/30-2
Descripción:
PTC RESET FUSE 30V 750MA 1812
En stock : 6813
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 30V
Current - Hold (Ih) (Max) 750 mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 450 mOhms
Thickness (Max) 0.033" (0.85mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 110 mOhms
Mfr Bourns Inc.
Current - Trip (It) 1.5 A