MF0207FTE52-220K
YAGEO
Producto No:
MF0207FTE52-220K
Descripción:
RES 220K OHM 1% 0.6W AXIAL
En stock : 3879
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series MF0
Power (Watts) 0.6W