MF1/2W2R2FTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
MF1/2W2R2FTB
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 2.2 OHM 1% 1/2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series MF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W