MF1/4W22RFTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
MF1/4W22RFTB
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 22 OHM 1% 1/4W AXIAL
En stock : 5000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Series MF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W