MF1/8W680KFTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
MF1/8W680KFTB
Descripción:
RES 680K OHM 1% 1/8W AXIAL
En stock : 5000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series MF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W